close icon
Vitajte v Copykrea

Zistili sme, že prezeráte z iného miesta ako miesto, ktoré zodpovedá tejto webovej stránke. Nemáme webovú stránku pre krajinu, z ktorej nás navštevujete, ale máme celosvetovú webovú stránku. Potvrďte, ktorú stránku chcete navštíviť.


Tlač PDF

Zväzy v rôznych farbách

Tlačte a zväzujte svoje dokumenty v Copykrea s najlepším dokončením a najnižšou cenou na trhu. Vyberte si druh tlače a farby pre zväzovanie, a my vám ich doručíme na vašu adresu.

Prečo si vybrať Copykrea

Files icon

EKOLOGICKY ZODPOVEDNÉ

Používame papier Navigator, a to nielen vďaka jeho certifikátom FSC a environmentálnej značke, ale spoločnosť sa tiež zaviazala byť CO2 neutrálna a je priekopníkom v projektoch na ochranu uhlíka.

 Color icon

Rýchle dodanie

Výtlačky dostanete tak, ako ste si ich objednali, kdekoľvek budete chcieť, do 24 hodín až 6 dní, v závislosti od spôsobu výroby, ktorý ste si vybrali (prioritný alebo štandardný).

Paper icon

Bezpečnosť a dôvernosť

So všetkými spismi sa zaobchádza s maximálnou dôvernosťou a sú zničené do 90 dní od ich prijatia. Nikto okrem zamestnancov nášho centra k nim nemá prístup.

Rings colour icon

Najlepšie ceny

Máme najnižšie ceny na trhu: každá čiernobiela kópia formátu A4 na 80-gramovom papieri stojí 0,035 €; ak ju chcete vo farbe s rovnakými vlastnosťami, stojí 0,065 €.

Binding type icon

Prémiová kvalita

Všetky výtlačky sú vyhotovené na prémiovom papieri Navigator s atramentmi najvyššej kvality, ktoré zaručujú absolútne ostrý a profesionálny výsledok.

Služby tlače a zväzovania

Tlačte a zväzujte svoje študijné materiály, poznámky a všetky druhy dokumentov v Copykrea, službe tlače a zväzovania, ktorá zaručuje najnižšie ceny a najvyššiu kvalitu na trhu. Vy si vyberiete, ako ich chcete, a my vám doručíme vaše zväzané kópie rýchlo a pohodlne na vaše preferované miesto. Znie to dobre, všakže? No, je tu viac.

Tlač a zväzovanie vašich digitálnych poznámok a dokumentov je najlepšie rozhodnutie, ktoré môžete urobiť. Prečo? Pretože odborníci potvrdzujú, že štúdium na papieri je pohodlnejšie pre oči, produktívnejšie a efektívnejšie. Zväzovanie na druhej strane je nevyhnutné na zachovanie dokumentov v dobrom stave, uľahčuje ich odkazovanie a zabezpečuje, že sa nestratia žiadne strany.

Ak sa obávate ceny, Copykrea zaručuje najnižšie ceny na trhu, vhodné pre každý rozpočet. Ak vás zaujíma životné prostredie, Copykrea sa zaviazala k udržateľnosti vo svojich procesoch a vždy používa papier Navigator, papier najvyššej kvality s certifikátmi FSC a Ecolabel. Okrem toho má Navigator záväzok CO2 neutralizácie a je pionierom v projektoch na zachovanie uhlíka.

Jednoducho nahrajte vaše súbory vo formáte PDF do nášho konfigurátora (ak máte iný formát, môžete použiť online konvertor) a vyberte si svoje preference: veľkosť a váhu papiera, farebnú alebo čiernobielu tlač, obojstrannú alebo jednostrannú, počet strán na strane, orientáciu a dokončenie. A to nie je všetko! Ponúkame širokú škálu farieb pre spirály, obaly a titulné strany, takže si môžete vybrať svoju preferovanú kombináciu. Začneme?

AKO SLUŽBA FUNGUJE

Files icon

NAHRAJTE SVOJ SÚBOR

Nahrajte svoje súbory vo formáte PDF z ľubovoľného zariadenia s prístupom na internet kliknutím na políčko "Vyberte alebo potiahnite svoj súbor(y) sem".

Paper icon

VYBERTE SI KONFIGURÁCIU

Teraz vyberte veľkosť papiera, hrúbku, čiernobielu alebo farebnú tlač, obojstrannú alebo jednostrannú tlač, počet strán na stranu, orientáciu dokumentu a dokončovanie.

Rings colour icon

VYTLAČÍME VAŠU OBJEDNÁVKU

Naši pracovníci vytlačia vaše súbory podľa vašich pokynov a starostlivo ich zabalia, aby vám prišli v perfektnom stave.

Binding type icon

Prijmite svoju objednávku kdekoľvek si vyberiete

Výtlačky dostanete pohodlne na adresu, ktorú ste uviedli, do 24 hodín až 6 dní, v závislosti od zvoleného spôsobu výroby.