close icon
Vitajte v Copykrea

Zistili sme, že prezeráte z iného miesta ako miesto, ktoré zodpovedá tejto webovej stránke. Nemáme webovú stránku pre krajinu, z ktorej nás navštevujete, ale máme celosvetovú webovú stránku. Potvrďte, ktorú stránku chcete navštíviť.


Farebná tlač

Najlepšia cena za farebné kópie

Farebné dokumenty sú nápadnejšie, atraktívnejšie a lepšie pritiahnu pozornosť. A cena? Už nie je problém! Tlačte svoje farebné kópie na Copykrea za najnižšiu cenu na trhu.

Prečo si vybrať Copykrea

Files icon

EKOLOGICKY ZODPOVEDNÉ

Používame papier Navigator, a to nielen vďaka jeho certifikátom FSC a environmentálnej značke, ale spoločnosť sa tiež zaviazala byť CO2 neutrálna a je priekopníkom v projektoch na ochranu uhlíka.

 Color icon

Rýchle dodanie

Výtlačky dostanete tak, ako ste si ich objednali, kdekoľvek budete chcieť, do 24 hodín až 6 dní, v závislosti od spôsobu výroby, ktorý ste si vybrali (prioritný alebo štandardný).

Paper icon

Bezpečnosť a dôvernosť

So všetkými spismi sa zaobchádza s maximálnou dôvernosťou a sú zničené do 90 dní od ich prijatia. Nikto okrem zamestnancov nášho centra k nim nemá prístup.

Rings colour icon

Najlepšie ceny

Máme najnižšie ceny na trhu: každá čiernobiela kópia formátu A4 na 80-gramovom papieri stojí 0,035 €; ak ju chcete vo farbe s rovnakými vlastnosťami, stojí 0,065 €.

Binding type icon

Prémiová kvalita

Všetky výtlačky sú vyhotovené na prémiovom papieri Navigator s atramentmi najvyššej kvality, ktoré zaručujú absolútne ostrý a profesionálny výsledok.

Tlač v farbe online

Nie je dôležité, či ide o študijný materiál pre konkurenčný skúšobný test alebo propagačný leták, farebné dokumenty sú nápadnejšie, pritiahnu pozornosť lepšie a sú vizuálne oveľa atraktívnejšie. Doteraz bol jediným dôvodom tlačiť ich čiernobielych, cena, ale už nie... pretože v Copykrea môžete tlačiť farebné kópie online len za 0,065 € za kópiu! Mentieme? Nie sme takí krutí.

Poznámky, životopisy, pracovné listy pre deti, denníky... v Copykrea môžete tlačiť akýkoľvek dokument vo farbe s maximálnou jasnosťou a kontrastom. Živé odtiene, profesionálny vzhľad a najnižšia cena na trhu sú neodškriepiteľnými dôvodmi, prečo raz a navždy zabudnúť na fádne čiernobiele tlače.

Prečo tlačiť svoje kópie vo farbe? Farbpsychológiu sme nevynálezli my; veda ukázala, že farby vyvolávajú emócie a môžu zlepšiť zapamätávanie obsahu. Používanie rôznych farieb tiež pomáha našim mozgom rozlišovať rôzne časti dokumentu a samozrejme, pokiaľ ide o profesionálne dokumenty, ich tlač vo farbe je nevyhnutná.

Copykrea je farbáreň, ktorá garantuje najnižšiu cenu na trhu. Nahrajte svoje PDF súbory do nášho konfigurátora a vyberte si okrem čiernobielych alebo farebných kópií aj veľkosť a hmotnosť papiera (A3, A4, A5, 80 gramov alebo 100 gramov), jednostrannú alebo obojstrannú tlač, počet strán na jednej strane, orientáciu dokumentu a finiš (spojené alebo viazané do spirály). Vaše farebné kópie vám pohodlne doručíme na vašu adresu takmer okamžite.

AKO SLUŽBA FUNGUJE

Files icon

NAHRAJTE SVOJ SÚBOR

Nahrajte svoje súbory vo formáte PDF z ľubovoľného zariadenia s prístupom na internet kliknutím na políčko "Vyberte alebo potiahnite svoj súbor(y) sem".

Paper icon

VYBERTE SI KONFIGURÁCIU

Teraz vyberte veľkosť papiera, hrúbku, čiernobielu alebo farebnú tlač, obojstrannú alebo jednostrannú tlač, počet strán na stranu, orientáciu dokumentu a dokončovanie.

Rings colour icon

VYTLAČÍME VAŠU OBJEDNÁVKU

Naši pracovníci vytlačia vaše súbory podľa vašich pokynov a starostlivo ich zabalia, aby vám prišli v perfektnom stave.

Binding type icon

Prijmite svoju objednávku kdekoľvek si vyberiete

Výtlačky dostanete pohodlne na adresu, ktorú ste uviedli, do 24 hodín až 6 dní, v závislosti od zvoleného spôsobu výroby.