close icon
Vitajte v Copykrea

Zistili sme, že prezeráte z iného miesta ako miesto, ktoré zodpovedá tejto webovej stránke. Nemáme webovú stránku pre krajinu, z ktorej nás navštevujete, ale máme celosvetovú webovú stránku. Potvrďte, ktorú stránku chcete navštíviť.


Tlač A4

Najlepšia cena za kópie vo formáte A4

Poznámky, študijné materiály, scenáre... tlačíme všetky vaše súbory vo formáte A4 s profesionálnym vysokokvalitným finišom a najnižšími cenami na trhu.

Prečo si vybrať Copykrea

Files icon

EKOLOGICKY ZODPOVEDNÉ

Používame papier Navigator, a to nielen vďaka jeho certifikátom FSC a environmentálnej značke, ale spoločnosť sa tiež zaviazala byť CO2 neutrálna a je priekopníkom v projektoch na ochranu uhlíka.

 Color icon

Rýchle dodanie

Výtlačky dostanete tak, ako ste si ich objednali, kdekoľvek budete chcieť, do 24 hodín až 6 dní, v závislosti od spôsobu výroby, ktorý ste si vybrali (prioritný alebo štandardný).

Paper icon

Bezpečnosť a dôvernosť

So všetkými spismi sa zaobchádza s maximálnou dôvernosťou a sú zničené do 90 dní od ich prijatia. Nikto okrem zamestnancov nášho centra k nim nemá prístup.

Rings colour icon

Najlepšie ceny

Máme najnižšie ceny na trhu: každá čiernobiela kópia formátu A4 na 80-gramovom papieri stojí 0,035 €; ak ju chcete vo farbe s rovnakými vlastnosťami, stojí 0,065 €.

Binding type icon

Prémiová kvalita

Všetky výtlačky sú vyhotovené na prémiovom papieri Navigator s atramentmi najvyššej kvality, ktoré zaručujú absolútne ostrý a profesionálny výsledok.

Tlač vo formáte A4 online

Formát A4 je nepochybne najviac používaný pre tlač rôznych materiálov: poznámky, študijné materiály, oficiálne alebo správne dokumenty, scenáre, profesionálne dokumenty a ďalšie. Preto je veľmi pravdepodobné, že budete v niektorom okamihu potrebovať tlač vo formáte A4. Čo by ste mali urobiť? Hľadajte tlačiareň vo formáte A4, ktorá ponúka najnižšie ceny, vysokú kvalitu a pohodlie. A v Copykrea (aby sme sa nechválili), spĺňame všetky tieto požiadavky.

V Copykrea stojí každá čiernobiela kópia vo formáte A4 len 0,035 €, a ak je farebná, 0,065 €. Vždy používame kvalitný papier Navigator s certifikátmi FSC a Ecolabel a najlepšiu atramentovú techniku, aby sme zabezpečili, že vaše kópie vo formáte A4 budú mať vynikajúcu ostrosť a definíciu. Okrem toho môžete plne prispôsobiť svoje tlače a dostávať ich rýchlo a pohodlne kamkoľvek chcete, bez čakania v radoch alebo plytvanie časom.

Jednoducho nahrajte svoj súbor alebo súbory vo formáte PDF do nášho konfigurátora, vyberte formát A4 a hmotnosť papiera (80 alebo 100 gramov), či chcete kópie vo farebných alebo čiernobielych farbách, jednostrannú alebo obojstrannú tlač, počet strán na jednej strane, orientáciu (horizontálnu alebo vertikálnu) a typ dokončenia (spojené, zoskupené alebo viazané). V prípade viazania do spirály ponúkame širokú škálu farieb pre vaše spirály, obaly a predné strany. Výsledkom bude nie len profesionálny, ale úplne prispôsobený vašim preferenciám.

AKO SLUŽBA FUNGUJE

Files icon

NAHRAJTE SVOJ SÚBOR

Nahrajte svoje súbory vo formáte PDF z ľubovoľného zariadenia s prístupom na internet kliknutím na políčko "Vyberte alebo potiahnite svoj súbor(y) sem".

Paper icon

VYBERTE SI KONFIGURÁCIU

Teraz vyberte veľkosť papiera, hrúbku, čiernobielu alebo farebnú tlač, obojstrannú alebo jednostrannú tlač, počet strán na stranu, orientáciu dokumentu a dokončovanie.

Rings colour icon

VYTLAČÍME VAŠU OBJEDNÁVKU

Naši pracovníci vytlačia vaše súbory podľa vašich pokynov a starostlivo ich zabalia, aby vám prišli v perfektnom stave.

Binding type icon

Prijmite svoju objednávku kdekoľvek si vyberiete

Výtlačky dostanete pohodlne na adresu, ktorú ste uviedli, do 24 hodín až 6 dní, v závislosti od zvoleného spôsobu výroby.