close icon
Vitajte v Copykrea

Zistili sme, že prezeráte z iného miesta ako miesto, ktoré zodpovedá tejto webovej stránke. Nemáme webovú stránku pre krajinu, z ktorej nás navštevujete, ale máme celosvetovú webovú stránku. Potvrďte, ktorú stránku chcete navštíviť.


Metódy výroby a prepravy

Svoje kópie dostanete kedykoľvek a kdekoľvek budete chcieť, pozrite si naše výrobné metódy.

Keď ste na dovolenke, rýchlosť nie je dôležitá, ale keď nám posielate súbory na tlač, potrebujete dostať kópie v čo najkratšom čase. V Copykrea to vieme, a preto okrem toho, že celý proces svedomito hýčkame, aby sa k vám dokumenty dostali v perfektnom stave, sľubujeme, že tak urobíme v čo najkratšom čase.

Produkčné metódy

Aby sme mohli zaručiť čas dodania vašich dokumentov, v Copykrea pracujeme podľa dvoch výrobných metód: prioritnej a štandardnej.

Prioritná výrobná metóda zaručuje, že vaše súbory sa dostanú do našej dielne medzi prvými, čím sa zabezpečí rýchlejší čas dodania. Túto možnosť odporúčame, ak ich chcete dostať čo najskôr.

Pri štandardnej výrobnej metóde sa vaše dokumenty dostanú do našej dielne s nižšou prioritou pri tlači, čo rovnako zaručuje dodanie v uvedenej lehote po dokončení nákupov. Toto je najlepšie riešenie, ak nepotrebujete svoje výtlačky dostať urgentne.

Zásielky na Slovensko

Zásielky so štandardným výrobným postupom na Slovensko sa doručujú do 3 až 6 pracovných dní a stoja 4,95 €. Ak váš nákup presiahne sumu 60 €, náklady na dopravu budú bezplatné.

Prioritný spôsob výroby zaručuje doručenie do 1 až 2 pracovných dní (pokiaľ nákup potvrdíte do 15h) a má príplatok € 3,95.

Pri týchto zásielkach budeme prednostne využívať GLS, DPD, Zásilkovna alebo DHL Express ako prepravné spoločnosti.

Všeobecné úvahy

Musíte mať na pamäti, že rôzne akcie môžu včas zlepšiť ceny výrobných postupov, a preto sa tu neodrážajú. Okrem toho tu uvedené časy prepravy môžu prejsť špecifickými zmenami z dôvodu vyťaženosti nášho výrobného strediska alebo prepravných spoločností. Vždy na pokladničnej stránke (Košík) budete mať k dispozícii presné a aktualizované informácie o nákladoch a individuálnom čase prepravy vašich výtlačkov.

Naproti tomu musíte mať na pamäti, že v Copykrea máme rôzne formy platby a že v závislosti od tej, ktorú si vyberiete, váš nákup bude alebo nebude v okamihu jeho uskutočnenia potvrdený, a teda prenesený alebo neprenesený do nášho výrobného centra na jeho spustenie a neskôr na expedíciu. Preto ak si ako spôsob platby vyberiete bankový prevod, vaše súbory nepôjdu do nášho výrobného centra, a preto sa dodacia lehota nezačne, kým sa platba neprejaví a nepotvrdí na našom bankovom účte.

Prepravné spoločnosti so zvýhodneným použitím uvedené na tejto stránke pre zásielky do rôznych oblastí môžete v prípade potreby zmeniť Copykrea.

Mali by ste tiež vziať do úvahy, že ak vás naše oddelenie služieb zákazníkom kontaktuje kvôli nezrovnalostiam, incidentom alebo pochybnostiam vo vašich súboroch alebo objednávkach, lehota dodania sa začne počítať po vyriešení uvedených problémov s vami.

Copykrea nenesie žiadnu zodpovednosť, ak sa doručenie vašich impresií neuskutoční z dôvodu nepravdivých, nepresných alebo neúplných údajov poskytnutých používateľom.

Ak z dôvodov na strane zákazníka, a nie na strane prepravnej spoločnosti alebo Copykrea, nebude možné objednávku doručiť na uvedenú adresu, od Copykrea máme až 30 dní na jej spätné odoslanie. Vyhradzujeme si právo opätovne účtovať náklady na dopravu, aj keď boli pre zákazníka v čase nákupu bezplatné. Používateľ bude o tom všetkom vždy informovaný.

Na seba nepreberá Copykrea žiadnu zodpovednosť, keď sa doručenie vašich kópií neuskutoční v predpokladanej lehote z dôvodu nepriaznivých poveternostných faktorov, situácií obmedzenia mobility zo strany úradov alebo v oblastiach, ktoré môžu postihnúť nejaké katastrofy akéhokoľvek druhu.

Od Copykrea urobíme všetko pre to, aby prepravné spoločnosti dodržiavali stanovené termíny. Avšak v prípade, že z dôvodov, ktoré nie sú pod kontrolou Copykrea, nebudú tieto dodržané, v žiadnom prípade nenesieme zodpovednosť za omeškanie, a preto náklady na dopravu nebudú refundované.

Doručenie sa považuje za ukončené, keď je dodací list podpísaný v systémoch kuriérskej spoločnosti.

Nakoniec, zo strany Copykrea nenesieme zodpovednosť za prípadné dodatočné náklady vyplývajúce z colného konania.

Pri nákupe si môžete vybrať požadovaný spôsob výroby a uviesť svoju adresu. Na webovej stránke sa vám na obrazovke dokončenia nákupu zobrazia dostupné možnosti výroby, náklady a presný čas dodania, aby ste si pred potvrdením nákupu mohli vybrať tú, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Musíte vziať do úvahy, že spôsob prioritnej výroby môže byť deaktivovaný a nebude možné ho využiť, ak bude nasýtenie v našej dielni také vysoké, že nebudeme môcť zaručiť kvalitu a okamžitosť služby.