close icon
Vitajte v Copykrea

Zistili sme, že prezeráte z iného miesta ako miesto, ktoré zodpovedá tejto webovej stránke. Nemáme webovú stránku pre krajinu, z ktorej nás navštevujete, ale máme celosvetovú webovú stránku. Potvrďte, ktorú stránku chcete navštíviť.


Spôsoby platby

Na Copykrea si môžete vybrať takmer akýkoľvek spôsob platby.

V Copykrea máme niekoľko spôsobov platby, takže si môžete vybrať ten, ktorý vám najviac vyhovuje. Naša webová stránka má 256-bitové šifrovanie, ktoré zaručuje bezpečnosť počas akéhokoľvek platobného procesu.

Kreditná/debetná karta

Pomocou platobnej brány akceptujeme všetky hlavné kreditné a debetné karty, ako sú Visa, Mastercard a American Express. Údaje o vašich kartách sa neposkytujú spoločnosti Copykrea a my samozrejme nezodpovedáme za ich uchovávanie. Okrem toho, že je platba kartou rýchla a jednoduchá, znamená, že objednávka je spracovaná okamžite.

PayPal

Na stránke Copykrea môžete platiť prostredníctvom služby PayPal bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Stačí pri potvrdzovaní objednávky zadať e-mailovú adresu prepojenú s vaším účtom PayPal. Finančné a osobné údaje sú počas odosielania akýchkoľvek citlivých informácií na servery PayPal automaticky šifrované.

Odkladanie nákladov na nákup môžete rozdeliť pomocou systému odkladania platieb PayPal, ale spravovať ho môžete priamo z ich platformy. To znamená, že to nezávisí od našej webovej stránky, ale PayPal bude ten, kto vykoná platbu a následne vám bude účtovaná.

Bankový prevod

Tento spôsob platby spočíva v poukázaní celkovej sumy vašej objednávky na náš bankový účet. Tento spôsob je pomalší, pretože si vyžaduje manuálne overenie, hoci proces sa môže urýchliť, ak nám pošlete doklad o prevode na [email protected].

Kým sa platba neprejaví a nepotvrdí na našom bankovom účte, vaše súbory nebudú prenesené do nášho výrobného centra, a preto sa nezačne počítať čas dodania. Preto, ak sa na svoje výtlačky ponáhľate, neodporúčame zvoliť tento spôsob platby.

Na urýchlenie tohto procesu nám však môžete zaslať doklad o prevode na [email protected].

Na uskutočnenie tejto zálohy/bankového prevodu máte 15 dní od uskutočnenia nákupu. Po uplynutí tejto doby bude objednávka automaticky zrušená.

Google Pay

Prostredníctvom svojho účtu Google budete môcť platiť mobilným telefónom, smart hodinkami alebo akýmkoľvek iným zariadením so systémom Android s funkciou NFC. Peniaze budú okamžite prevedené na váš bankový účet. Používanie služby aj limit sumy platby určuje vaša banka.

Apple Pay

Tento spôsob platby je k dispozícii len pre zariadenia Apple. Musíte mať vopred zaregistrovanú svoju bankovú kartu v službe Apple Pay. Peniaze budú okamžite prevedené na váš bankový účet. Používanie služby aj limit sumy platby určuje vaša banka.