close icon
Vitajte v Copykrea

Zistili sme, že prezeráte z iného miesta ako miesto, ktoré zodpovedá tejto webovej stránke. Nemáme webovú stránku pre krajinu, z ktorej nás navštevujete, ale máme celosvetovú webovú stránku. Potvrďte, ktorú stránku chcete navštíviť.


Tlač A3

Najlepšia cena za kópie vo formáte A3

Pásiky, plagáty, fotografie... tlač vo formáte A3 je teraz jednoduchšia a lacnejšia ako kedykoľvek vďaka Copykrea. Stačí nám povedať, ako chcete svoje súbory, a doručíme ich k vašim dverám.

Prečo si vybrať Copykrea

Files icon

EKOLOGICKY ZODPOVEDNÉ

Používame papier Navigator, a to nielen vďaka jeho certifikátom FSC a environmentálnej značke, ale spoločnosť sa tiež zaviazala byť CO2 neutrálna a je priekopníkom v projektoch na ochranu uhlíka.

 Color icon

Rýchle dodanie

Výtlačky dostanete tak, ako ste si ich objednali, kdekoľvek budete chcieť, do 24 hodín až 6 dní, v závislosti od spôsobu výroby, ktorý ste si vybrali (prioritný alebo štandardný).

Paper icon

Bezpečnosť a dôvernosť

So všetkými spismi sa zaobchádza s maximálnou dôvernosťou a sú zničené do 90 dní od ich prijatia. Nikto okrem zamestnancov nášho centra k nim nemá prístup.

Rings colour icon

Najlepšie ceny

Máme najnižšie ceny na trhu: každá čiernobiela kópia formátu A4 na 80-gramovom papieri stojí 0,035 €; ak ju chcete vo farbe s rovnakými vlastnosťami, stojí 0,065 €.

Binding type icon

Prémiová kvalita

Všetky výtlačky sú vyhotovené na prémiovom papieri Navigator s atramentmi najvyššej kvality, ktoré zaručujú absolútne ostrý a profesionálny výsledok.

Tlač v formáte A3 online

Chcete premeniť tú krásnu fotografiu z vašich posledných dovoleniek na plagát? Alebo vytvoriť transparent pre narodeniny vášho priateľa? Fotografie, plagáty, mapy, kalendáre... Vieme, že niekedy štandardný formát listu (A4) nestačí a niektoré veci vyzerajú lepšie s troškou viac miesta. Preto v Copykrea tlačíme súbory, ktoré chcete vo formáte A3 s najvyššou kvalitou a najnižšou cenou na trhu.

Chcete svoje kópie vo formáte A3 vo farebných alebo čiernobielych farbách? Dávate prednosť papieru s hmotnosťou 80 g/m2 alebo hrubšiemu papieru s hmotnosťou 100 g/m2? Jednostrannú alebo obojstrannú tlač? A koľko strán na jednej strane? Dávame vám všetky možnosti. Stačí nahrať svoje PDF súbory do nášho konfigurátora z akéhokoľvek zariadenia s prístupom na internet (mobil, tablet, počítač) a vybrať si, ako chcete, aby sme tlačili vaše kópie vo formáte A3.

Ak hľadáte služby tlače vo formáte A3, ste na správnom mieste. V Copykrea používame najnovšiu atramentovú techniku, najlepšie atramenty a papier Navigator s certifikátom FSC a Ecolabel, aby sme zabezpečili, že vaše tlače vo formáte A3 budú mať profesionálny, ostrý a živý vzhľad. Tlač vo formáte A3 je teraz jednoduchšia a cenovo dostupnejšia ako kedykoľvek predtým. Objednajte si ich odkiaľkoľvek a dostanete ich kamkoľvek chcete, rýchlo a pohodlne, bez čakania ani radov. Na čo ešte čakáte?

AKO SLUŽBA FUNGUJE

Files icon

NAHRAJTE SVOJ SÚBOR

Nahrajte svoje súbory vo formáte PDF z ľubovoľného zariadenia s prístupom na internet kliknutím na políčko "Vyberte alebo potiahnite svoj súbor(y) sem".

Paper icon

VYBERTE SI KONFIGURÁCIU

Teraz vyberte veľkosť papiera, hrúbku, čiernobielu alebo farebnú tlač, obojstrannú alebo jednostrannú tlač, počet strán na stranu, orientáciu dokumentu a dokončovanie.

Rings colour icon

VYTLAČÍME VAŠU OBJEDNÁVKU

Naši pracovníci vytlačia vaše súbory podľa vašich pokynov a starostlivo ich zabalia, aby vám prišli v perfektnom stave.

Binding type icon

Prijmite svoju objednávku kdekoľvek si vyberiete

Výtlačky dostanete pohodlne na adresu, ktorú ste uviedli, do 24 hodín až 6 dní, v závislosti od zvoleného spôsobu výroby.