close icon
Vitajte v Copykrea

Zistili sme, že prezeráte z iného miesta ako miesto, ktoré zodpovedá tejto webovej stránke. Nemáme webovú stránku pre krajinu, z ktorej nás navštevujete, ale máme celosvetovú webovú stránku. Potvrďte, ktorú stránku chcete navštíviť.


O nás

Tu, kde nás vidíte, sme boli tiež tými študentmi, ktorí strávili toľko času tlačením poznámok, že po zvyšok mesiaca jedli ryžu s paradajkami. A práve z tohto dôvodu, pretože sme za kópie vyrobené akýmkoľvek spôsobom zaplatili za cenu hľuzoviek, je tu Copykrea, vysokokvalitná tlačová služba s najnižšími cenami na trhu.

V našej dielni vytlačíme, zviažeme, zabalíme a pošleme vaše dokumenty kamkoľvek. Bez čakacích radov a harmonogramov ušetríte čas a peniaze a budete mať pod kontrolou aj ten najmenší detail svojej objednávky. Pošlete nám svoje súbory, povedzte nám, ako ich chcete, a my ich vezmeme domov.

Snažili sme sa vyvinúť veľmi jednoduchý konfigurátor, do ktorého nahráte svoje súbory a kde si zvolíte hrúbku a veľkosť papiera, čiernobielu alebo farebnú tlač, počet kópií, ktorý chcete pre každú z nich dokument, počet strán na list, typ väzby a dokonca aj farbu krúžkov a obalov. Vy rozhodnete a kvalifikovaný personál Copykrea to umožní.

Zodpovedná tlač

V spoločnosti Copykrea sa zaväzujeme k zodpovednej tlači pomocou najnovších atramentových a laserových tlačových zariadení, udržateľných atramentov a prémiového papiera s certifikátmi FSC a Ecolabel. Pri našich 80 a 100 g výtlačkoch používame papier značky Navigator a pri 300 g výtlačkoch používame papier značky ColorCopy, pričom obe spoločnosti majú záväzok CO2 neutrality.

Náš sociálny záväzok

Spolupracujeme s nadáciou Ronald McDonald® Children's Foundation Spain prostredníctvom darovania diárov a zápisníkov vytlačených v Copykrea pre ich charitatívne trhy. 100 % peňazí získaných z predaja týchto produktov sa venuje Domu Ronalda McDonalda® v Madride. Tento dom poskytuje sociálnu starostlivosť a podporu rodinám s vážne chorými deťmi, ktoré musia cestovať za lekárskou starostlivosťou. V spoločnosti Copykrea sa usilujeme o to, aby sa svet stal starostlivejším a spravodlivejším miestom pre všetkých.