close icon
Vitajte v Copykrea

Zistili sme, že prezeráte z iného miesta ako miesto, ktoré zodpovedá tejto webovej stránke. Nemáme webovú stránku pre krajinu, z ktorej nás navštevujete, ale máme celosvetovú webovú stránku. Potvrďte, ktorú stránku chcete navštíviť.


Čiernobiela tlač

Najlepšia cena za čiernobielymi kópiami

Dokumenty v čiernobielych farbách sú ekonomické a dokonale vhodné na zvýrazňovanie a personalizáciu podľa vašich predstáv. Ušetrite pri tlači v čiernobielych farbách v Copykrea, najlacnejšej online kopírke na trhu.

Prečo si vybrať Copykrea

Files icon

EKOLOGICKY ZODPOVEDNÉ

Používame papier Navigator, a to nielen vďaka jeho certifikátom FSC a environmentálnej značke, ale spoločnosť sa tiež zaviazala byť CO2 neutrálna a je priekopníkom v projektoch na ochranu uhlíka.

 Color icon

Rýchle dodanie

Výtlačky dostanete tak, ako ste si ich objednali, kdekoľvek budete chcieť, do 24 hodín až 6 dní, v závislosti od spôsobu výroby, ktorý ste si vybrali (prioritný alebo štandardný).

Paper icon

Bezpečnosť a dôvernosť

So všetkými spismi sa zaobchádza s maximálnou dôvernosťou a sú zničené do 90 dní od ich prijatia. Nikto okrem zamestnancov nášho centra k nim nemá prístup.

Rings colour icon

Najlepšie ceny

Máme najnižšie ceny na trhu: každá čiernobiela kópia formátu A4 na 80-gramovom papieri stojí 0,035 €; ak ju chcete vo farbe s rovnakými vlastnosťami, stojí 0,065 €.

Binding type icon

Prémiová kvalita

Všetky výtlačky sú vyhotovené na prémiovom papieri Navigator s atramentmi najvyššej kvality, ktoré zaručujú absolútne ostrý a profesionálny výsledok.

Tlačte čiernobielym spôsobom online.

Opozičné študijné materiály, univerzitné poznámky, vnútorné pracovné dokumenty... tlač v čiernobielych farbách je fantastickou voľbou, najmä pre textové dokumenty. Čiernobielym kópiám nespočetne výhod. Sú veľmi ekonomické s vynikajúcim pomerom kvalita-cena. Navyše čiernobielymi kópiami sa spotrebúva menej atramentu, čo z nich robí udržateľnejšiu voľbu.

Študenti sa najčastejšie rozhodujú pre čiernobiely tlač nielen pre cenu, hoci v Copykrea stojí každý monochromatický výtlačok len 0,035 €, ale aj preto, že čiernobiely dokument je ideálny na zvýrazňovanie a personalizáciu podľa individuálnych preferencií pri štúdiu. Nie každý sa učí rovnako a to, čo je pre jedného dôležité zvýrazniť fluo zelenou farbou, môže byť pre iného bodom, ktorý treba zdôrazniť oranžovou farbou.

V Copykrea, najlacnejšej kopírke s čiernobielymi kópiami na trhu, tlačíme a väzíme vaše dokumenty s profesionálnou kvalitou a najlepšími finišmi. Stačí len nahrať svoje PDF súbory do nášho konfigurátora a vybrať si čiernobiely tlač, veľkosť a hrúbku papiera, jednostrannú alebo obojstrannú tlač, počet strán na jednej strane a orientáciu. My ich pre vás vytlačíme čo najrýchlejšie, aby ste ich mohli pohodlne dostať kamkoľvek chcete. Ušetrite a využite výhody čiernobielych tlačí v Copykrea.

AKO SLUŽBA FUNGUJE

Files icon

NAHRAJTE SVOJ SÚBOR

Nahrajte svoje súbory vo formáte PDF z ľubovoľného zariadenia s prístupom na internet kliknutím na políčko "Vyberte alebo potiahnite svoj súbor(y) sem".

Paper icon

VYBERTE SI KONFIGURÁCIU

Teraz vyberte veľkosť papiera, hrúbku, čiernobielu alebo farebnú tlač, obojstrannú alebo jednostrannú tlač, počet strán na stranu, orientáciu dokumentu a dokončovanie.

Rings colour icon

VYTLAČÍME VAŠU OBJEDNÁVKU

Naši pracovníci vytlačia vaše súbory podľa vašich pokynov a starostlivo ich zabalia, aby vám prišli v perfektnom stave.

Binding type icon

Prijmite svoju objednávku kdekoľvek si vyberiete

Výtlačky dostanete pohodlne na adresu, ktorú ste uviedli, do 24 hodín až 6 dní, v závislosti od zvoleného spôsobu výroby.