close icon
Vitajte v Copykrea

Zistili sme, že prezeráte z iného miesta ako miesto, ktoré zodpovedá tejto webovej stránke. Nemáme webovú stránku pre krajinu, z ktorej nás navštevujete, ale máme celosvetovú webovú stránku. Potvrďte, ktorú stránku chcete navštíviť.


Tlač A5

Kopie vo formáte A5 za najlepšiu cenu

Od vytvárania vlastnej agendy až po tlač vašich vreckových poznámok, v Copykrea tlačíme vaše dokumenty vo formáte A5 s najlepšou kvalitou a najnižšou cenou na trhu. Skontrolujte to sami!

Prečo si vybrať Copykrea

Files icon

EKOLOGICKY ZODPOVEDNÉ

Používame papier Navigator, a to nielen vďaka jeho certifikátom FSC a environmentálnej značke, ale spoločnosť sa tiež zaviazala byť CO2 neutrálna a je priekopníkom v projektoch na ochranu uhlíka.

 Color icon

Rýchle dodanie

Výtlačky dostanete tak, ako ste si ich objednali, kdekoľvek budete chcieť, do 24 hodín až 6 dní, v závislosti od spôsobu výroby, ktorý ste si vybrali (prioritný alebo štandardný).

Paper icon

Bezpečnosť a dôvernosť

So všetkými spismi sa zaobchádza s maximálnou dôvernosťou a sú zničené do 90 dní od ich prijatia. Nikto okrem zamestnancov nášho centra k nim nemá prístup.

Rings colour icon

Najlepšie ceny

Máme najnižšie ceny na trhu: každá čiernobiela kópia formátu A4 na 80-gramovom papieri stojí 0,035 €; ak ju chcete vo farbe s rovnakými vlastnosťami, stojí 0,065 €.

Binding type icon

Prémiová kvalita

Všetky výtlačky sú vyhotovené na prémiovom papieri Navigator s atramentmi najvyššej kvality, ktoré zaručujú absolútne ostrý a profesionálny výsledok.

Tlač vo formáte A5 online

Chcete vytvoriť vlastnú kuchárku? Tlačiť reklamu na súkromné lekcie? Previesť svoje poznámky do vreckového formátu? Navrhnúť si vlastný diár? Existuje mnoho dôvodov na to, prečo tlačiť svoje súbory vo formáte A5, a akýkoľvek váš dôvod by bol, v Copykrea poskytujeme kópie vo formáte A5 s najprofesionálnejším dokončením a najnižšou cenou na trhu.

Ako na to? Nemohlo by to byť jednoduchšie. Stačí nahrať svoje súbory do nášho konfigurátora vo formáte PDF (ak ich máte vo inom formáte, môžete použiť online konvertor) a vybrať si formát A5 z množstva možností, ktoré ponúkame.

Môžete tiež rozhodnúť, či chcete mať kópie vo farebných alebo čiernobielych farbách, jednostrannú alebo obojstrannú tlač, orientáciu (vertikálnu alebo horizontálnu) a dokončenie (zoskupené, spojené spinkou alebo viazané do spirály). Ak si vyberiete viazanie do spirály, máme široký výber farieb pre spirály, obaly a predné strany, takže si môžete plne prispôsobiť výsledok.

Ak ste hľadali najlepšiu tlačiareň vo formáte A5, našli ste ju. V Copykrea máme najlepšiu atramentovú techniku a vždy používame kvalitný papier Navigator s certifikátmi FSC a Ecolabel. Okrem toho naši profesionáli osobne prehodnotia každú objednávku ešte predtým, než opustí výrobné centrum, aby zabezpečili maximálnu kvalitu. Vaše kópie vo formáte A5 dostanete kamkoľvek chcete, bez čakania, bez radov a v dokonalom stave. Potrebujete viac dôvodov?

AKO SLUŽBA FUNGUJE

Files icon

NAHRAJTE SVOJ SÚBOR

Nahrajte svoje súbory vo formáte PDF z ľubovoľného zariadenia s prístupom na internet kliknutím na políčko "Vyberte alebo potiahnite svoj súbor(y) sem".

Paper icon

VYBERTE SI KONFIGURÁCIU

Teraz vyberte veľkosť papiera, hrúbku, čiernobielu alebo farebnú tlač, obojstrannú alebo jednostrannú tlač, počet strán na stranu, orientáciu dokumentu a dokončovanie.

Rings colour icon

VYTLAČÍME VAŠU OBJEDNÁVKU

Naši pracovníci vytlačia vaše súbory podľa vašich pokynov a starostlivo ich zabalia, aby vám prišli v perfektnom stave.

Binding type icon

Prijmite svoju objednávku kdekoľvek si vyberiete

Výtlačky dostanete pohodlne na adresu, ktorú ste uviedli, do 24 hodín až 6 dní, v závislosti od zvoleného spôsobu výroby.